Pokój relaksacyjny

Wizyta w SPA jednoznacznie kojarzy nam się z odprężeniem i odpoczynkiem. Nie zmienia to jednak faktu, że i tam wyznaczane są specjalnie pomieszczenia, które służyć mają tylko i wyłącznie temu, byśmy skupili się na wypoczynku.

Między kolejnymi zabiegami, szczególnie w pomieszczeniach o wysokiej temperaturze, albo pomiędzy seansami w saunie czy łaźni parowej najlepiej jest więc spocząć na chwilę w miejscu przeznaczonym tylko do tego miejscu.

Projektując SPA zdecydowanie warto uwzględnić odpowiednie ku temu pomieszczenie albo przystosować przestrzeń strefy wellness bez fizycznego wydzielania go. Oba rozwiązania mogą być w pełni funkcjonalne, które zostanie wybrane zależy głównie od wizji całości jaką ma projektant i inwestor oraz miejsca jakimi dysponujemy pod budowę SPA.

Pokój relaksacyjny (zwany także wypoczynkowym) wita nas przyjemną, lekko podwyższoną temperaturą. Pomieszczenie wyposażone jest w komfortowe, podgrzewane leżaki i ławy SPA , na których można wygodnie się ułożyć, oddać ulubionej lekturze, posłuchać muzyki czy nawet obejrzeć telewizję.
Coraz częściej w pokojach wypoczynkowych instaluje się pompy zapachowe, które umożliwiają korzystanie z dobroczynnych zalet aromaterapii. Odpowiednio dobrane i dozowane substancje zapachowe pozytywnie wpływają nie tylko na samopoczucie ale też zdrowie i urodę.

Chwila spokoju, odprężenia, odpoczynku... Dzięki pokojowi relaksacyjnemu możemy lepiej poczuć zbawienne skutki zabiegów czy seansów saunowych. W pełni odetchnąć i spokojnie, w odpowiadającym nam tempie korzystać z kolejnych dobrodziejstw SPA.
Właśnie w takim miejscu ogarnia nas jakże wyczekiwany błogostan i pojmujemy filozofię wellness, gdzie duch i ciało odpoczywają jednocześnie.

Takie właśnie samopoczucie chcemy w Lahma podarować Państwa klientom. I robimy to skutecznie, projektując i budując najlepsze ośrodki SPA w kraju.

Jak korzystać z pokoju relaksacyjnego:

  • Do pomieszczenia należy wejść w wygodnym, lekkim ubraniu, stroju kąpielowym lub szlafroku. Można ze sobą zabrać ręcznik w celu rozłożenia na leżakach.
  • Korzystanie z lamp: maksymalnie 2 naświetlania w ciągu tygodnia. Osoby o jasnej karnacji nie powinny być poddawane działaniu lamp dłużej niż 30min. W czasie kąpieli słonecznej należy mieć założone specjalne okulary chroniące oczy przed promieniowaniem.

 

Zdjęcia: