Znajdujące się w nich sauny czy łaźnie parowe, baseny czy jacuzzi, strefy wellness czy gabinety masażu wzbogacają ofertę obiektu i sprawiają, że odpowiada on potrzebom obecnego klienta. Bardzo często nawet nieduży hotel decyduje się na przeznaczenie osobnego pomieszczenia na strefę rekreacji a umieszczona tam łaźnia czy biosauna staje się magnesem na turystów.
Inwestycje w infrastrukturę SPA nie należą do niskich, oczywiście o ile chcemy je zrobić jako przyjazne i atrakcyjne dla klientów, a nie tylko poprzestać na wstawieniu taniej kabiny sauny fińskiej, często przeznaczonej do użytku domowego.
Dlatego tak ważne i wyczekiwane przez branżę są kolejne transze dotacji unijnych.
Zanim przekonamy klientów by wybrali właśnie nasz obiekt musimy też przekonać organy decyzyjne, że dotacja dla nas faktycznie będzie miała sens. By tego dokonać zachęcamy do skorzystania z pomocy osób wyspecjalizowanych w pozyskiwaniu środków unijnych, bo to od nich bardzo często zależy, czy faktycznie uda nam się taką dotację na SPA uzyskać.
Odpowiednio fachowe biznesplany, wyliczenia, symulacje i wnioski stanowią o być albo nie być naszej inwestycji, a co za tym idzie o możliwości zdobycia w przyszłości nowych klientów.
Firma Lahma przez ostatnie lata wielokrotnie współpracowała z Biurem Doradztwa, które kompleksowo zajmuje się pozyskiwaniem środków na inwestycje, od wskazania odpowiedniego programu przez przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej. Wiemy, że potrafią oni uzyskać dotację na budowę SPA równie skutecznie, jak później nasza firma może taką realizację przeprowadzić.
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani dotacjami unijnymi związanymi z branżą SPA, niezależnie jakiej skali inwestycji miałyby dotyczyć, prosimy o kontakt.
Anna Pogoda, tel. 0 604 227 553, annapogoda@lahma.pl