O nas

Firma Lahma zajmuje się produkcją łaźni parowych i saun oraz specjalistycznych elementów konstrukcyjnych do budowy SPA. Nasza działalność zaczyna się od projektowania pomieszczeń Wellness i obiektów SPA aż do ich końcowego wykonania.

Realizujemy inwestycje takie jak łaźnie parowe i łaźnie błotne, sauny suche i sauny mokre, pomieszczenia hamam, pokoje relaksacyjne, kabiny prysznicowe z natryskami wrażeń a także wszelkie inne pomieszczenia o podwyższonej wilgotności.

Efekt naszej pracy znaleźć można w rozsianych w całym kraju i poza jego granicami pensjonatach i medical spa, obiektach turystycznych i luksusowych, zabytkowych i nowoczesnych, wykonujemy zarówno sauny prywatne jak i duże obiekty SPA.

Nasze projekty i realizacje zawsze elastycznie dostosowujemy do wymogów danego obiektu i Klienta docelowego.

 

Moduły systemowe do budowy pomieszczeń SPA & Wellness

Podstawową ofertę firmy stanowią elementy autorskiego systemu Lahma służącego do budowy SPA. Wykonane są z wodoodpornej i termoizolacyjnej pianki XPS, którą da się kształtować wedle potrzeb klientów i z dużą precyzją.

Na jej bazie produkujemy :
- ławy podgrzewane o różnym przeznaczeniu i kształtach,
- leżaki podgrzewane o różnych kształtach,
- wanny SPA (niecki),
- kabiny natryskowe,
- stoły do masażu mokrego,
- elementy konstrukcyjne i dekoracyjne – ścianki, sufity o różnych kształtach, kolumny, misy, umywalki i wiele innych.

Piankę obrabiamy i kształtujemy na na komputerowo sterowanych maszynach CNC nadając jej formę wymaganą dla danej realizacji. Następnie jest ona powlekana specjalną warstwą wzmacniającą opartą na bazie cementów modyfikowanych oraz epoksydów.

Elastyczność systemu pozwala na wykonanie elementów dokładnie według wymagań konkretnego klienta i obiektu.
Tak wykonane moduły wykańczane mogą być ceramiką czy też kamieniem.
Więcej informacji znajdziecie Państwo w dziale Budowa SPA.

 

Technika SPA

Dostarczamy naszym klientom kompleksowych rozwiązań, nie mogło więc w ofercie zabraknąć urządzeń technicznych niezbędnych do wyposażenia pomieszczeń i obiektów SPA.

Jesteśmy producentem i dystrybutorem specjalistycznej aparatury, jak między innymi:
- natryski wrażeń
- pompy do aromaterapii w SPA i innych miejscach
- generatory pary
- urządzenia do produkcji śniego-lodu
- sterowniki do obsługi łaźni błotnej
Więcej informacji w dziale Technika SPA.

 

Kabiny sanitarne

Kabiny WC i natryskowe są wizytówką obiektu w budynkach użyteczności publicznej. Dlatego też ich właściciele nie uważają takich wnętrz za podrzędne pomieszczenia pomocnicze, lecz nadają im zdecydowanie większą i bardziej reprezentacyjną rangę.

Chociaż wiele w tej materii zmieniło się w ostatnich latach na lepsze, to jednak nadal rynek pełen jest produktów wykonanych niezadowalająco.

Jako producent ścianek działowych z HPL nie konkurujemy najniższą ceną a stawiamy na jakość produktu. Zostało to docenione przez naszych zleceniodawców i mieliśmy przyjemność pracować dla największych firm budowlanych w kraju, a nasza lista referencyjna zawiera szereg prestiżowych i znanych obiektów.

Oferujemy trwałe i higieniczne systemy:
- kabin sanitarnych WC
- kabin natryskowych
- ścianek działowych
- przebieralni
- kabin masażu
- kabin solarium
- szafek basenowych
- przegród pisuarowych
Więcej informacji na temat naszych ścianek giszetowych w dziale Kabiny sanitarne.

 

Historia

Lahma powstała w wyniku wykupu składowych majątku Wedi Polska, spółki należącej do Wedi GmbH – jednego z największych w Europie producentów materiałów i płyt budowlanych do aranżacji i wykańczania łazienek, budowy pomieszczeń Wellness i SPA. Lahma przejęła zobowiązania i należności Wedi oraz jej sieć dystrybucyjną, i co najważniejsze zespół doświadczonych specjalistów od lat związanych z branżą.

 

Ekspert SPA i Wellness

Spółka Lahma jest zarówno producentem elementów do budowy SPA jak również zajmuje się wykonaniem pomieszczeń Wellness w hotelach, na basenach, w ośrodkach SPA a także w domach prywatnych.

Zapewniamy swoim Klientom nie tylko nowoczesne produkty ale także wszechstronną i kompleksową opiekę doradczą na każdym etapie inwestycji - od procesu projektowania zaplecza SPA po odbiór techniczny.
Wiedza i doświadczenie specjalistów firmy oraz możliwości systemów Lahma pozwalają na dowolne skonfigurowanie pomieszczeń SPA&Wellness, w zależności od potrzeb obiektu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów nasz Dział Obsługi Inwestycji może również pomóc w uzyskaniu finansowania kredytowego na bardzo atrakcyjnych warunkach i z wysoką skutecznością a dla chcących skorzystać z dotacji unijnych na budowę SPA proponujemy usługi sprawdzonego przez nas doradcy, który sprawnie i efektywnie przeprowadzi przez procedury.

Unia
Przedsiębiorstwo Lahma Sp. z o.o. o otrzymało dofinansowanie na projekt pn. „Rozwój przedsiębiorstwa Lahma Sp. z o.o. na nowych rynkach zagranicznych” ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach działania 6.1 Paszport do eksportu Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

„Fundusze Europejskie dla rozwoju innowacyjnej gospodarki”
Unia
Przedsiębiorstwo Lahma Sp. z o.o. o otrzymało dofinansowanie na projekt pn. „Rozwój przedsiębiorstwa Lahma Sp. z o.o. na nowych rynkach zagranicznych” ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach działania 6.1 Paszport do eksportu Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

„Fundusze Europejskie dla rozwoju innowacyjnej gospodarki”